Хто ми?

Zero Waste Society — це громадська організація, що невеликою командою та з великим натхненням та цілеспрямованістю здійснює свою діяльність по всій Україні та на міжнародній арені. За допомогою наших партнерів та волонтерів ми маємо змогу працювати над дійсно важливими питаннями.

ГО Zero Waste Society була зареєстрована у вересні 2018 року в Києві. З тих пір, ми стали членами кількох всеукраїнських та міжнародних організацій та рухів, а також постійно долучаємося та організовуємо в Україні різноманітні кампанії та проєкти, що мають на меті вирішити проблему відходів в Україні.

Наша Місія

Розвиток в Україні культури свідомого споживання та відповідального виробництва, що базуються на принципах zero waste та кругової економіки.

Основною метою є зменшення навантаження на довкілля, турбота про здоров’я людей та збереження цінних ресурсів планети.

Наша Візія

Україна, в якій марнування ресурсів зведене до нуля.

Ми переконані, що в Україні є достатньо свідомих споживачів, які своїми діями сприяють зменшенню марнування ресурсів та стимулюють виробників розробляти безпечну для здоров’я та довкілля продукцію.

Наші Цінності
Сміливість

Ми свідомо йдемо на ризик і піднімаємо складні для суспільства теми. Ми досліджуємо та висвітлюємо правду про виробників товарів широкого вжитку, які є основним джерелом утворення відходів та мотивуємо їх до змін.

Справедливість

Ми спонукаємо бізнес нести відповідальність за шкоду їх продукції та паковання для довкілля і здоров’я людей, а не перекладати її на споживачів.

Незалежність

Ми приймаємо лише ту допомогу та фінансування, що не порушує нашої здатності вирішувати проблеми вільно, досконало й об’єктивно.

Співпраця

Формуємо та гуртуємо активну спільноту свідомих споживачів та бізнесів, а також співпрацюємо з дружніми організаціями та ініціативами заради досягнення спільної мети.

Команда

Zero Waste Society — це громадська організація з невеликою командою та з великим натхненням.

Анастасія Мартиненко

Голова організації, Zero Waste Тренерка

Суперсила: чітко відрізняє грін від грінвошингу

Влада Мельничук

Проектна менеджерка, Дизайнерка

Суперсила: зберігає спокій, навіть читаючи новини про пластик

Анастасія Чулкова

Проектна менеджерка, Грантрайтерка

Суперсила: відчуває наявність пластику під паперовим пакованням

Бажаєш діяти разом з нами?
Партнери
Донори
Ми у мережах
Долучайся

Отримуйте інформацію щодо наших акцій та проєктів. Не хвилюйтесь, на спам в нас часу не вистачає.