Новини

наші новини такі свіжі, як пиріжки з духовки бабусі

Останні новини

Запустили освітній курс
Наша команда почала викладати 3-місячий освітній курс для співробітників іноземної компанії з Україні, Казахстану, Азербайджану, Білорусі та Узбекистану про сучасні екологічні проблеми та що кожен з нас може зробити для їх вирішення.
#доповідь
Відмова від одноразового використання
Посібник окреслює ключові елементи Директиви щодо пластику одноразового використання ЄС та надає державним органам, які ухвалюють рішення, рекомендації щодо впровадження запропонованих порад.
результати #brandaudit2020
За результатами всесвітньої акції Бренд-аудит, що проходила в Україні в 14 містах, Coca-Cola, PepsiCo та Nestlé вже 3-й рік поспіль визнано найбільшими забруднювачами пластиком у світі.
#доповідь
Багаторазове паковання проти одноразового паковання
У дослідженні здійснено порівняння впливу багаторазового та одноразового паковання на довкілля, а також проаналізовано, за яких умов багаторазове паковання є найбільш екологічним варіантом.
#доповідь
Пластик і здоров’я
У звіті подано детальний огляд наслідків для здоров’я людей та довкілля, зумовлених впливом пластику, на кожному етапі його життєвого циклу - від видобутку та виготовлення до використання та викидання.
Посібник з Кругового дизайну
Маємо радість поділитися першим в Україні посібником «Основи кругового дизайну», в якому ми зібрали інформацію про лінійну та кругову економіку, стратегії кругового дизайну, кругові бізнес-моделі та існуючі кейси кругових бізнесів.