Що ми робимо

знайомтесь з нашими акціями та проєктами, надихайтесь та долучайтесь

Бренд-аудит
Бренд-аудит - це всесвітня кампанія міжнародного руху Break Free From Plastic, яка проводиться щорічно у Міжнародний день прибирання. Це громадська ініціатива, яка передбачає підрахунок та документування брендів пластикових відходів, знайдених по всьому світу. Україна долучається до кампанії з 2019 року, щоб визначити ТОП-10 брендів, які найбільше засмічують довкілля та допомогти їм взяти відповідальність за свої відходи і змінити одноразову упаковку на багаторазові системи доставки.
Освіта
Просвітницька робота - це один з основних інструментів, за допомогою яких наша організація допомагає вирішити проблему забруднення відходами. Команда Zero Waste Society провела вже близько 300 освітніх лекцій та вебінарів для навчальних закладів, компаній та організацій в Україні та закордоном. Ми розповідаємо про складні теми простими словами та надихаємо на нові екологічні звички.
Антиспалювання
Спалювання відходів часто представляють як дієвий та безпечний спосіб вирішити проблему відходів та навіть створити додаткове джерело енергії. Однак останні дослідження показують, що ситуація набагато складніша. При спалюванні відходів, навіть з використанням найновітніших технологій, утворюються небезпечні для здоров’я викиди діоксинів та важких металів, а також парникових газів.
WeChooseReuse
#WeChooseReuse або #ОбирайБагаторазове - це загальноєвропейська кампанія, організована міжнародним рухом Break Free From Plastic. Мета - просування амбітних та дієвих рішень задля вирішення проблеми забруднення відходами шляхом запровадження моделей повторного використання. Кампанія залучає до співпраці приватних осіб, громадські організації, бізнеси, що впроваджують системи повторного використання та муніципалітети.
Робота з супермаркетами
Супермаркети відіграють важливу роль у процесі переходу від одноразової лінійної економіки до стійкої кругової моделі. Зайнявши позицію в середині ланцюга, вони мають можливість зменшити власний пластиковий слід, допомогти змінити паковання та способи доставки виробників і постачальників, а також допомогти споживачам зменшити свій екослід.
Пластик і клімат
Одні з найбільших екологічних криз у світі сьогодні – це зміна клімату та забруднення пластиком. Ці дві проблеми вимагають інновацій та дій у реальному часі, щоб мінімізувати вплив, який вони матимуть на сьогоднішні та майбутні покоління. Задля їх вирішення важливо розуміти, що забруднення пластиком і зміна клімату — це не окремі, а тісно пов’язані між собою проблеми.